Львівська міськрада частково погодила бюджет розвитку

Депутати Львівської міської ради частково прийняли бюджет розвитку міста. Зокрема, затверджено видатки на ремонт вул. Чернівецької та підготовку міста до Євро-2012. Водночас, по інших пунктах бюджету серед депутатів досі тривають дискусії, тому остаточний розгляд проекту рішення перенесли на 5 квітня.

«У нас під час перерви була дуже глибока дискусія, багато питань піднімалось. Ми домовились, що 5 квітня маємо зобов’язання розглянути бюджет розвитку у повному об’ємі, щоб припинити усі дискусії і місто могло активно розвиватись. Але є блок питань, які вимагають негайного розгляду сьогодні. Перше, що стосується підготовки міста до Євро 2012. Друге – роботи на вул Чернівецькій перед вокзалом, потрібно негайно відкрити фінансування, щоб ми ці роботи закінчили до кінця травня, на це ми виділяємо 12 млн грн. Щодо підготовки міста до Євро та проплат, ситуація критична. Бо «Агенція з підготовки міста до чемпіонату Європи з футболу 2012» з лютого не має коштів на фінансування. Центр розвитку туризму з 1 березня не має коштів на фінансування», - зазначив Андрій Садовий.

Отже, бюджетом розвитку затверджено у частині видатків на: внески органів місцевого самоврядування у статутний фонд ЛКП «Агенція з підготовки м. Львова до чемпіонату Європи з футболу 2012» у розмірі 4,6 млн грн, внески органів місцевого самоврядування у статутний фонд ЛКНП «Центр розвитку туризму м. Львова» у розмірі 1,977324 млн грн, впорядкування та реконструкцію території у межах Привокзальної площі та вул Чернівецької і Городоцької у розмірі 12 млн грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі