У Львові вперше за 20 років будують новий тепловивід. Вартість проекту 6,2 млн. грн

Роботи почали вже на початку лютого. На сьогодні прокладено 50 м трубопроводу. Будівельні роботи планують завершити до початку нового опалювального сезону. Вартість робіт після закінчення будівництва ІІ тепловиводу становитиме 6,2 млн. грн.

Виконання цих робіт дозволить підсилити перемичку між І і ІІІ тепло виводами на території ТЕЦ-1 і значно збільшити надійність роботи магістральних теплових мереж. Зокрема, розвантажити ІІІ тепловивід та в разі аварійної ситуації перемикнути подачу теплоносія з ІІІ тепловиводу на ІІ тепловивід, повідомила прес-служба львівської міськради.

«20 років цей трубопровід не працює. Він був збудований ще при розпаді союзу і так і не був запущений в експлуатацію. Хоча економічна доцільність його роботи є. На сьогодні силами підприємства ми фактично повністю цей трубопровід модернізуємо. І якщо це все запрацює, то це дасть суттєву економію для підприємства і кошти можна буде витрати на модернізацію. Підприємство не стає молодшим і ми маємо пориви, але також ми маємо стабільне постачання тепла і гарячої води.

Якщо цей трубопровід запрацює, то ми за рік окупимо ці кошти, які підприємство витрачає, в наступні роки це вже буде прибуток і цей прибуток буде використовуватись на модернізацію, щоб не піднімати тариф», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

«В першу чергу це вигідно для мешканців, тому що крім цього трубопроводу ми змонтуємо дальше велику теплову камеру. Буде збільшена надійність подачі тепла з ТЕЦ», - додав директор ЛМКП «Львівтеплоенерго» Степан Пакіж.

У Львові вперше за 20 років будують новий тепловивід. Вартість проекту 6,2 млн. грн, фото-1
У Львові вперше за 20 років будують новий тепловивід. Вартість проекту 6,2 млн. грн, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі