Чи по кишені сучасні освітні заклади для дітей Львова пересічним громадянам?

Нагадаємо, що у Львові відкрився центр для дітей «Еколенд», який спрямований на фізичний, духовний та культурний розвиток дітей. В закладі діють різноманітні гуртки. Керівники центру кажуть, що це не садочок і не школа.  Ціни на дошкільну підготовку в цьому диво-закладі не демократичні.

Сьогодні на навчання вже набрано 180 дітей віком від 2 до 12 років. 16 педагогів викладають в групах по 10-12 дітей. Діти у закладі не харчуються і не сплять, повідомили в прес-службі Львівської міськради.

Вартість занять в гуртку в місяць складає 100-200 грн. Заняття в групах у місяць – від 350 грн. Також діють підготовчі групи. Підготовка до школи – найдорожча група – 550 грн на місяць. Заняття проходять 3 рази на тиждень по 4 уроки.

«Це не садочок і не школа. Це є освітній культурно-оздоровчий центр розвитку дитини. Тут діти можуть перебувати до 4 годин. Наші викладачі проводять з ними навчальні заняття. Також діють різноманітні гуртки для школярів. У Шевченківському районі в основному живуть молоді люди, які мають дітей, є багатодітні сім’ї. Так, в одній з груп є дітки-трійнята 2 років, які займаються безкоштовно. До того, як іти в школу, наші вихованці уже вміють читати, писати, рахувати у межах 10, додавати, віднімати», - розповідає директор центру «Еколенд» Галина Брегін.

 

Чи по кишені сучасні освітні заклади для дітей Львова пересічним громадянам?, фото-1
Чи по кишені сучасні освітні заклади для дітей Львова пересічним громадянам?, фото-2
Чи по кишені сучасні освітні заклади для дітей Львова пересічним громадянам?, фото-3
Чи по кишені сучасні освітні заклади для дітей Львова пересічним громадянам?, фото-4
Чи по кишені сучасні освітні заклади для дітей Львова пересічним громадянам?, фото-5
Чи по кишені сучасні освітні заклади для дітей Львова пересічним громадянам?, фото-6
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі