Петро Колодій: Підтримка Європейського Союзу дозволяє нам бути в Європі не лише територіально, а й політично

Територіально Україна є центром Європи, однак для повноправного членства в ЄС необхідно підняти рівень життя громадян до європейських стандартів. Таку думку висловив голова обласної ради Петро Колодій сьогодні, 7 червня, під час зустрічі із головою Представництва Європейського Союзу в Україні Яном Томбінським.

Про це повідомляє прес-служба ЛОР.

Голова Представництва Євросоюзу в Україні прибув на Львівщину, аби взяти участь в офіційних заходах святкування Дня Європи. Опісля церемонії підняття прапорів ЄС, України та Львівської області біля будівлі обласної ради, дипломат зустрівся із керівництвом Львівської області.

 Євросоюз однозначно підтримує Україну, оскільки це союз держав, які об’єднались навколо демократичних цінностей, серед яких немає місця анексіям чужих територій.

Під час розмови голова Львівської обласної ради відзначив, що для України загалом і для Львівської області зокрема важливо сьогодні відчувати, що в такий складний час Європа не залишає український народ на одинці з проблемами. «Ми вдячні за однозначну підтримку територіальної цілісності Української держави, яку країни ЄС висловили на Саміті у Ризі, – наголосив Петро Колодій. – Ваша підтримка дозволяє нам відчувати себе в Європі не лише територіально, а й політично. А постійний діалог навколо українського питання дає нам сподівання на якнайшвидшу інтеграцію до європейського співтовариства».

У відповідь Ян Томбінський запевнив, що Євросоюз однозначно підтримує Україну, оскільки це союз держав, які об’єднались навколо демократичних цінностей, серед яких немає місця анексіям чужих територій.

Також Петро Колодій акцентував увагу на питаннях безвізового режиму з країнами ЄС. Очільник облради наголосив, що спрощення візового режиму дозволить пересічним українцям досить швидко відчути переваги європейського вибору. На що Ян Томбінський відповів, що запровадження безвізового режиму буде можливе насамперед для власників біометричних паспортів.

Окрім того Голова Представництва ЄС в Україні порушив питання руйнування стереотипів та розвінчання міфів, зокрема, й щодо Другої світової війни. Ян Томбінський позитивно відгукнувся про цьогорічне відзначення в Україні закінчення Другої світової, під час якого було започатковано примирення та об’єднання українців з українцями, яких десятиріччями намагались роз’єднати, спекулюючи на темі війни.

На завершення зустрічі голова обласної ради висловив думку про те, що Європа на сьогодні ще не відбулася, бо там немає України. «Однак те, що сьогодні, під час святкування у Львові Дня Європи, прапор ЄС майорить поруч із прапором України, сподіваюсь, є символом нашого об’єднання в недалекому майбутньому.

Колодій новини День_Європи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі