• Спортсмен зі Львівщини переміг росіян у Чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное (ФОТОФАКТ)
12:07, 3 травня 2015 р.

Львову є ким пишатись

Вихованець Львівського училища фізичної культури Тарас Міщук, який був у складі національної збірної команди України переміг на Чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное. Про це 032.ua розповіли  у прес-службі ЛОДА.

У фінальному заїзді Тарас Міщук разом із хмельничанином Дмитром Янчуком,  випередили дуети з Росії на 1,98 секунди та Німеччини – на 2,06 секунди. В результаті чого стали беззаперечними переможцями.

Зазначимо, що переможний час українських веслувальників становив  3 хвилини 36,572 секунди.

__1430596900_580x378_3_0