Навіщо потрібен другий рівень ЗНО

На незалежному оцінювані з української мови та літератури запровадили додаткове тестування - на поглиблений рівень знань з цих дисциплін. Спробувати свої сили вирішили 2000 вступників.

Про це в коментарі кореспонденту 032.ua розповіла директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

“Низька оцінка за поглиблений рівень знання української мови та літератури ніяким чином не впливатиме на оцінку за базовий”, - запевнила Лариса Середяк.

Тестування на поглиблене знання української мови та літератури для учасників оцінювання не буде обов'язковим. На Львівщині випробувати свої знання на поглибленому рівні зголосились всього дві тисячі майбутніх вступників з дев'ятнадцяти тисяч учасників тестування.

“Низька оцінка за поглиблений рівень знання української мови та літератури ніяким чином не впливатиме на оцінку за базовий”, - запевнила Лариса Середяк.

До того ж, серед львівських вишів, вимогу про надання при вступі сертифікату про поглиблений рівень висунув лише Інститут економіки і туризму, до слова, це приватний навчальний заклад.

Як 032.ua писали раніше, на виконання завдань базового рівня з української мови та літератури, учасники тестування матимуть 150 хвилин. Ще годину матимуть ті, хто складатиме тест на поглиблене знання з цих предметів.

Львів новини 032.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі