• Головна
  • Договір оренди стадіону «Сокіл» з ФК «Львів» буде розірвано
17:25, 15 вересня 2011 р.

Договір оренди стадіону «Сокіл» з ФК «Львів» буде розірвано

У зв’язку з ліквідацією ФК «Львів» Львівська міська рада, найімовірніше, розірве договір оренди, за яким футбольному клубу було надано в користування стадіон «Сокіл» на 10 років (орендна плата становить 1 грн на рік).

«На сьогодні це – велика прикрість, що люди, які займаються спортом, змушені з тих чи інших економічних причин припиняти діяльність. Що буде з стадіоном? На сьогодні ми маємо чинний договорів оренди з ТзОВ «Футбольний клуб «Львів». Діє він з 2009 року, укладався на 10 років. Орендна плата там складала і складає 1 грн на рік. Згідно з вимогами чинного законодавства, договір припиняється в тому числі у зв’язку із припиненням юридичної особи. Тобто якщо ТзОВ «Футбольний клуб «Львів» буде ліквідовано, то в такому випадку даний договір буде припинений і ми у встановленому порядку будемо приймати рішення щодо розпорядження цим стадіоном у майбутньому», - зазначив у коментарі для ZAXID.NET 15 вересня начальник управління комунальної власності Львівської міської ради Євген Климкович.

Щодо варіанту, за якого ТзОВ продовжуватиме своє існування, а реально футбольний клуб не діятиме, Климкович зазначив, що він Львівську міську раду не влаштовуватиме. «Звісно, що такий об’єкт не може простоювати», - наголосив він.

«Зрозуміло, що будь-які рішення щодо подальшого використання об’єкту мала би приймати рада, оскільки об’єкт передавався в оренду ухвалою Львівської міської ради на специфічних умовах», - зазначив також Євген Климкович.

Своєю чергою заступник голови депутатської комісії комунального майна і власності Львівської міської ради Роман Грицевич у коментарі 15 вересня сказав: «Ми завжди є прихильниками того, щоби всі спортивні майданчики і футбольні поля функціонували і використовувалися для громади міста в цільовому призначенні».

Відповідаючи на запитання, чи при цьому все ж доведеться розривати договір з ФК «Львів», Роман Грицевич сказав: «Я думаю, що так. Якщо вони припинили своє існування, то будемо розривати, але цільове призначення даної ділянки землі буде тільки таке, як воно було».

Нагадаємо, цього тижня учасник першої ліги чемпіонату України з футболу ФК «Львів» припинив своє існування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...