Торік дохідну частину бюджету Львова виконали на 98,7%

За 2014 рік до загального фонду міського бюджету без врахування міжбюджетних трансфертів надійшло 1524,8 млн грн., що складає 99,2 % від плану на рік.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

За їхньою інформацією, порівняно з минулим роком, сума таких надходжень збільшилась на 43,5 млн грн. Загалом, дохідну частину бюджету виконано на 98,7%.

Про це, а також про інші результати проведених торік робіт сьогодні перед громадськістю прозвітував директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук.

Так, до спеціального фонду міського бюджету (без врахування міжбюджетних трансфертів) надійшло 413,5 млн. грн., в тому числі власні надходження бюджетних установ – 68,4 млн. грн. Бюджет розвитку поповнився на 230,9 млн грн., що становить 114,8 % від запланованої суми.

 Видатки на будівництво, реконструкцію та ремонт автомобільних доріг становили 10,9 млн. грн.

Щодо минулорічних видатків загального фонду міського бюджету, то їх проведено в сумі 2324,7 млн грн., що становить 96,5 % від запланованого.

Видатки з бюджету розвитку міського бюджету м. Львова склали 258,4 млн. грн. Ці кошти було спрямовано, згідно із затвердженим переліком об’єктів. Видатки на будівництво, реконструкцію та ремонт автомобільних доріг становили 10,9 млн. грн.

Також торік, внаслідок проведення тематичних перевірок, департаментом фінансової політики встановлено й усунено фінансових порушень на суму 51,6 тис. грн. та попереджено порушень на ще 4,5 млн грн.

Львів новини бюджет Україна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі