
12:22, 28 жовтня 2014 р.
Партія Андрія Садового поки що не мала офіційних переговорів щодо коаліції
У Facebook мер Львова роз’яснив ситуацію довкола розмов про можливу коаліцію у новій Верховній Раді.
«Об’єднання «Самопоміч» не вступала наразі в жодні формальні переговори щодо коаліції. При цьому ми усвідомлюємо, що українці дали мандат довіри ряду проукраїнських та проєвропейських партій, які мають спільно шукати точки дотику для вирішення нагальних питань держави», - написав Андрій Садовий.

Об’єднання «Самопоміч» не вступала наразі в жодні формальні переговори щодо коаліції
Нагадаємо, вчора у ЗМІ з’явились повідомлення про умови, на які мер Львова погодиться на об’єднання із опозицією.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
20:44, 14 червня
55
15:09, 21 червня
639
16:52, 24 червня
39
08:53, 15 червня