
15:03, 25 жовтня 2014 р.
Сергій Якименко: своєю творчістю я хочу змінити Україну
19-річний львів'янин, Сергій Якименко, який зараз навчається в Німеччині, намагається за допомогою своєї творчості розказати світу правду про Україну. За неповний рік він зняв два фільми про рідний край. Свій перший фільм присвятив Майдану. Другий – війні з Росією й захисникам країни.
Хоч Сергій з п’ятирічного віку живе в Німеччині і зараз там навчається, ні на мить не забуває про рідну землю. За кілька місяців він створив фільми під назвами: «Ціна Демократії» та «На лінії вогню». Відтак, завдяки його творчості про Євромайдан та війну на Сході уже дізналось більше мільйона користувачів Інтернету.
Сергію, скажіть, що для Вас творчість? Можливо, праця, хобі, гра, відпочинок чиспосіб самореалізації?
Знаєте, творчість для мене все в одному: і хобі, і праця, і самореалізація, і відпочинок. А ще досвід та навчання, бо з кожним твором я пізнаю, як себе, так і інших. Творчість завжди мені приносила духовну насолоду і посідає важливе місце в моєму житті.
Коли Ви почали творити? Як гадаєте, яким момент Вашого творчого розвитку є кульмінаційним?
Я почав творити у віці - 16 років. Тоді батько вперше дав мені свій фотоапарат. Згодом я пішов вчитись на дизайнера і врешті-решт під час Майдану почав створювати фільми і опановувати режисуру. Я вважаю, що кульмінаційним моментом мого творчого розвитку стали саме події Революції Гідності. Тому що я не хотів мовчати в цей особливий і важкий для країни час і творчість допомогла мені заговорити на увесь світ.
Що або хтомотивує Вас займатись творчістю?
У мене є мета - змінити Україну та її людей на краще. Це мене і мотивує. Я дуже хочу, щоб люди стали добрішими, допомогали, мали повагу та хороше ставлення один до одного. Знаю в нас і так найкраща держава в світі, але її можна зробити ще кращою. Іноді людям здається, що такими маленькими речами, як творчість нічого змінити не можна. Але це не правда. Саме творчість змінює свідомість людей і мотувує іх робити добро. Це як ефект бумеранга, те, що ти віддав обов'язково повернеться.
Ви маєте, якісь особливі, так звані ритуали, без яких не починаєте творити?
Для того, щоб почати творити мені потрібні смачна кава і спокій. Тому я працюю в ночі. Саме тоді творчий час. Можливо, не всі про це знають, але творчі люди зрозуміють про що я говорю.
Для кого і чому Ви творите?
Насамперед, я творю для усіх людей. Мені приємно бачити їхні емоції, розуміти, що завдяки мої роботі, вони відкрили для себе щось нове. Уже потім займаюсь творчістю для себе - для внутрішнього розвитку, самореалізації і ще це заспокоює мою душу.
Можете стисло сформулювати секрети своєї творчої майстерності і творчого успіху?
Секрет дуже простий, він, напевне, відомий всім творчим людям. Треба вкладати в творчість всю свою душу, сили та час. Від того наскільки ти викладешся і залежатиме результат. Ну і найголовніше не потрібно сідати щось робити з поганим ностроєм і поганами думами, тоді нічого доброго не вийде і жодної користі не принесе.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
15:02, 5 червня
07:37, 1 червня
3
10:24, 31 травня
10
16:09, 3 червня
145
live comments feed...
Коментарі