Тягнибок виграв суд з газетою «Експрес» та чекає на спростування брехні

Згідно з рішенням суду, газета «Експрес» у місячний термін повинна спростувати інформацію, що міститься в таких фрагментах статті  «Гроші Тягнибока-4. Угода з дияволом».

Франківський районний суд Львова задовольнив позов Олега Тягнибока щодо інформації, оприлюдненої в статті «Гроші Тягнибока-4. Угода з дияволом», надруковану в газеті «Експрес» від 24.10.2013 року (№117). Про це 032 повідомила прес-служба ВО «Свобода».

Читайте також: Львівський «свободівець» Олег Тягнибок підхопив відомий хіт «Путін х*йло» (ВІДЕО)

Зокрема Олега Тягнибока обурило, що редакція газети написала про зв'язок родини Тягнибока із доктором Новицьким, а саме:

 «Керівник «Свободи» мав прямий фінансовий зиск від шахрайських операцій»; «Жертвами спільного моторошного бізнесу родини Тягнибока та доктора Новицького стали тисячі безневинних людей»; «Міжнародний шахрай доктор Новицький і… його бізнес-партнер Олег Тягнибок»; «Головний партнер доктора Новицького в Україні людина на сьогодні теж широко відома, публічна. Чи не щодня його прізвище з’являється у новинах, на телебаченні, радіо, у пресі. Щоправда, через характер його основної діяльності важко відразу зрозуміти, що поєднує цю людину з доктором Новицьким. А проте зв'язок це глибокий, давній, ґрунтований на тісних емоційних та фінансових засадах. Прізвище цієї людини Олег Тягнибок»; «Родина Тягнибоків та Новицький бізнес-партнери уже впродовж майже двох десятиліть. Якщо називати речі своїми іменами, то їхній бізнес обман важкохворих людей, що перебувають у відчаї. Їхні долі у цьому страхітливому бізнесі чітко поділені. Їхні ролі у цьому бізнесі чітко визначені. І їхня мета теж абсолютно зрозуміла гроші, нажива за всяку ціну, у тому числі й ціною людського життя»; «Спільника родини Тягнибоків заарештовано. Тягнибок далі рекламує доктора Новицького та його препарат…Препарат, що як це вже відомо сьогодні, сіє смерть».

Тягнибок Свобода Експрес
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі