Профспілка сьогодні пікетувала прокуратуру, щоб та приймала «зручні» рішення?

Сьогодні окремі підприємці «Привокзального» ринку пікетували Львівську обласну прокуратуру, таким чином здійснюючи психологічний тиск і залякуючи органи місцевого самоврядування, прокуратуру та міліцію, коментує юрист Станіслав Пелюк.    

За його словами, учасники пікету висловили намір перекрити вулицю, щоб схилити прокуратуру до прийняття незаконних рішень, нібито відстоюючи інтереси трударів.    

Член львівської профспілки Оксана Козлова вже заявила, що буде піша хода, двома тротуарами біля прокуратури.

«Наш протест стосується працівників міліції Личаківського райвідділу і прокуратури, також Миколаєва і Городка. Накопичилося достатньо багато справ. Ми подаємо заяви громадян, які місяць ніхто не розглядає, а потім нам просто відповідають відписками. У мене п’ять таких заяв», – розповіла вона.      

Юрист Станіслав Пелюк пояснив, що, прикриваючись голосним словом «профспілка», яке авторитетно діє на громадськість, пікетувальники на чолі з Оксаною Козловою намагаються проштовхнути власні інтереси.    

«Маніпулюючи думкою підприємців Привокзального ринку, Оксана Козлова вчиняє дії у вигляді масових акцій спрямованих на психологічний тиск та залякування органів місцевого самоврядування, міліції та прокуратури. Саме це пояснюється відсутністю правової позиції щодо рейдерів ринку, яких очолює Надія Сало і Оксана Козлова. Передбачаю такий тиск і на господарський суд Львівської області при розгляді справи за не обгрунтованим та юридично безпідставним позовом  профспілки», – прокоментував юрист Станіслав Пелюк.

прокуратура Львова Козлова профспілки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі