Львівське обласне об’єднання роботодавців поскаржилось на дії «Львівської залізниці»

Народні депутати України з Міжфракційного депутатського об’єднання «Львівщина» провели чергове засідання.

Одними з питань порядку денного були: скарга Львівського обласного об’єднання організацій роботодавців, щодо ситуації навколо Міністерства охорони здоров'я, надання допомоги потерпілому з Майдану.

Зокрема, Львівське обласне об’єднання організацій роботодавців надало депутатам факти тиску на львівський бізнес зі сторони Міністерства інфраструктури України. У зверненні до депутатів йдеться про те, що 2011 року влада недобросовісно обійшлась зі страховою компанією «Дністер», яка виграла тендер на страхування пасажирів на ДТГО «Львівська залізниця». Право страхування безпідставно було передано спочатку СК «Брокбізнесстрахування», а пізніше СК «Український страховий дім», власники яких були приближені до «Сім’ї» колишнього президента Віктора Януковича. Вже в березні 2014 року АСК «Дністер» уклала угоду на страхування пасажирів з ДТГО «Львівська залізниця» терміном на один рік. Однак, як стверджують заявники, в кінці червня (26.06.2014) компанія отримала листа, в якому повідомлялось, що з 07.07.2014 року договір розривається в односторонньому порядку. 

За результатом розгляду звернення на засіданні групи «Львівщина», прийнято рішення звернутись до міністра інфраструктури Максима Бурбака з проханням з’ясувати обставини та перевірити викладені Львівським обласним об’єднання організацій роботодавців факти щодо законності розірвання угоди на страхування пасажирів ДТГО «Львівська залізниця» АСК «Дністер».

Також нардепи з Львівщини обговорили ситуацію, яка склалась навколо Міністерства охорони здоров’я. Міністерство та його очільника Олега Мусія звинувачують у корупції і вимагають звільнення міністра. Оскільки Олег Мусій є вихідцем з Львівщини, депутати вирішили виробити спільну позицію щодо ситуації навколо Міністерства. На засідання було запрошено Олега Мусія, однак він проігнорував запрошення групи «Львівщина».

Серед інших питань розглянули звернення одного з потерпілих під час подій на Майдані Мар’яна Гавриліва. Тривале лікування та відсутність можливості через це працювати, поставили  Мар'яна у скрутне матеріальне становище. Депутати з МДО «Львівщина» прийняли рішення надати М. Гавриліву матеріальну допомогу.

Окрім того, група «Львівщина» отримала подяку та вдячність від Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава за державницьку позицію, проявлену під час голосування за постанову про відзначення 150-річчя з дня народження Митрополита УГКЦ Андрея Шептицького. Одним з авторів постанови є Василь Пазиняк, депутат-мажоритарник з Жовківщини та Яворівщини Львівської області.

Участь у засіданні МДО «Львівщина» взяли: головуючий - Ігор Васюник, Олег Канівець, Василь Пазиняк, Михайло Хміль, Роман Ілик, Степан Курпіль, Ярослав Дубневич, Лідія Котеляк.

"Львівщина" Укрзалізниця Євромайдан
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі