Попри те, що Олімпіади-2022 у Львові не буде, Садовий не засмутився

Андрій Садовий вважає, що команда, яка працювала над заявкою Львова щодо права проведення Олімпіади-2022 все одно отримала безцінний досвід та працюватиме над Олімпіадою-2026.

 «Враховуючи останню ситуацію в Україні, насправді, це великий плюс, що ми гідно пройшли шлях як місто-аплікант зимової Олімпіади. Ми отримали дуже позитивні відгуки, в тому числі, від президента Олімпійського комітету. Минулого місяця в нас було пряме включення, де заявка Львова достатньо предметно обговорювалась на засіданні Міжнародного Олімпійського комітету. Це дуже великий плюс. Але ми є реалістами. В сьогоднішній ситуації було б не зовсім коректно йти до кінця, бо важко спрогнозувати політичну ситуацію в нашій державі у наступні періоди. Ми маємо неоголошену агресію – це новий тип війни – державний тероризм. Тому було прийнято політично виважене рішення – і зі сторони Уряду нашої держави, і зі сторони Олімпійського комітету, що Львів буде претендувати на зимову Олімпіаду 2026 року.

Прецендентів в світі, щоб була можливість отримали Олімпійські ігри з першого разу, нема. Корея, яка буде приймати наступні зимові ігри, їх отримала з третього разу.

Ми дуже потужно пройшли перший цикл. Дай Бог, щоб 2026 рік був успішний і для України, і для Львова. Бо це робочі місця, це розвиток цілого регіону, це зимові види спорту, в яким ми потенційно можемо мати великі результати. Але важлива інфраструктура.

Команда, яка займається підготовкою, буде працювати. Дай Бог, щоб ситуація в нашій державі з точки зору економіки і політики стабілізувалась, і ми могли планомірно працювати», - зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Олімпіада 2022 Садовий
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі