Львів стане «Електронним містом» (ВІДЕО)

Львівська міська рада та компанія Майкрософт підписали Меморандум про взаєморозуміння для закріплення свого партнерства у сфері розвитку «електронного міста».

Про це 032 повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Microsoft - це компанія світового рівня, лідер світу. Львів 758 років на ринку. Мені дуже приємно, що ми сьогодні є разом і разом думатимемо, як робити добрі справи, і щоб добрі справи були корисні для всієї України. Нам важливий гармонійний розвиток міста - це усі галузі: харчова, легкова, машинобудування, книгодрукування. Але є такі галузі, які показують прекрасну динаміку росту. Це IT та індустрія туризму. ІT - це інтелект, висока заробітна платня, ноу-хау. Індустрія туризму - можливість отримати швидко дохід і дати роботу великій кількості молодих людей. Зараз ці 2 галузі схожі, власне дякуючи Microsoft, дякуючи прекрасним програмним рішенням, які ми впроваджуватимемо у місті Львові і будемо їх робити доступними для всіх наших колег з інших міст, щоб ми гордились нашою державою і використовували найновітніші технології», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Львів є старовинне місто, попри те, що воно гарне, цікаве і інноваційне, ним дуже складно керувати. Тому, що на відміну від міст, збудованих нещодавно, тут є важлива складова історична. Є дуже багато можливостей, які надаються історією, люди хочуть приїжджати, бо сьогодні Львів є візитівкою України, але в той же час Львів є динамічне і інноваційне місто.

Сьогодні можна використовувати технології для ефективного керування, для того, щоб була можливість приймати рішення, мати набір ключових показників, за якими можна бачити, що відбувається у місті, які зміни необхідно впровадити. Все разом дозволяє покращити життя у місті та розвивати бізнес, залучаючи інвестиції у місто, залучаючи туристів. Ми, компанія Майкрософт, надаємо досвід, який сьогодні є у Барселоні, ми зараз спільно відстоюємо створення панелі для прийняття рішення.

Ми також обговорюємо майбутні плани щодо звернень громадян, відслідковування роботи зі зверненнями громадянам, бачення, де треба прийняти рішення, що треба змінити. І все це дозволить покращити не тільки інвестиційну діяльність міста, а й  дозволить львів’янам жити краще. Для мене, як корінного львів’янина, приємно підписувати сьогодні угоду з найстаровиннішим і найпрогресивнішим містом України», - зазначив генеральний директор компанії «Майкрософт Україна» Дмитро Шимків.

Майкрасофт Львів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі