З подачки Бригинця Львівську політехніку завалили фінансовими перевірками. Невже депутат збрехав про розкрадання коштів?

Ревізія не виявила суттєвих порушень.

Фахівці Держфінінспекції у Львівській області провели ревізію фінансово-господарської діяльності Національного університету «Львівська політехніка» за період від 1 травня 2012 року до 31 березня 2014 року.

Під час перевірок звернення народного депутата Олександра Бригинця до Генеральної прокуратури України за заявою Конфедерації вільних профспілок України за підписом М.Волинця, ревізори особливу  увагу звернули на законність витрачання бюджетних коштів, призначених на виплату заробітної плати, матеріальної допомоги, премій, стипендій тощо.

У прес-службі університету запевняють, що ці виплати відбувались відповідно закону.

Окрім того  інспектори звернулися до 1163 працівників та 107 студентів університету щодо отримання ними премій та матеріальної допомоги. Всі вони письмово підтвердили отримання коштів.

Разом з тим фінінспектори встановили окремі недоліки, внаслідок чого університету завдано збитків на 25,8 тисяч гривень, які сьогодні повністю відшкодовані. За їх допущення на 12 посадових осіб складені протоколи про адміністративне правопорушення.

Таким чином, інформація, наведена у зверненні народного депутата України Бригинця до Генеральної прокуратури України інформація не знайшла свого документального підтвердження.

, Олександр Бригинець у своєму блозі написав, що керівники Львівської політехніки роками обкрадали студентів та викладачів. 

Львівська політехніка Бригинець
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі