
17:25, Вчора
Надійне джерело
У Львові до Дня закоханих запустять Романтичний експрес

Романтичний експрес їздитиме двічі на день.
З головного залізничного вокзалу у Львові в День закоханих їздитиме романтичний експрес. На пасажирів у купе чекатимуть подарунки. Про це у вівторок, 10 лютого, повідомили у пресслужбі “Укрзалізниці”.
Романтичні експреси курсуватимуть 14 і 15 лютого двічі на день.
“Запрошуємо всіх закоханих — незалежно від віку, “стажу” стосунків чи того, перше це побачення чи золоте весілля. На пасажирів очікує романтична подорож під справжнім паровозом, у новенькому люкс вагоні, в купе на двох під романтичну музику”, — написали в “Укрзалізниці”.
Квитки на Романтичний експрес вже можна придбати у застосунку Укрзалізниці. А для захисників та захисниць вони вже доступні у застосунку “Армія+”. Із цими квитками на них у купе чекатимуть подарунки.
Романтичні експреси курсуватимуть 14 та 15 лютого двічі на день:
• Київ — о 14:45 та 19:10
• Львів — о 15:30 та 19:00
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:04
Вчора
15:00
Вчора
Оголошення
09:34, 6 лютого
09:34, 6 лютого
09:34, 6 лютого
09:34, 6 лютого