У Львові знову тхне, як у туалеті (ФОТО)

Із самого ранку мешканці Львова скаржаться на неприємний запах.

Львівводоканал в межах своєї компетенції здійснює заходи щодо з’ясування їх появи. Триває аналітична робота по дослідженню вмісту сірководню в контрольних колодязях підприємств. Для дослідження використовують газоаналізуючі прилади, які цілодобово здійснюють відбір газоповітряної суміші та передають результати аналізу через супутниковий зв'язок на сервер підприємства. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

У Львові знову тхне, як у туалеті (ФОТО), фото-1

«Прилад на вулиці Богданівській фіксує періодичне зростання вмісту сірководню в десятки разів. Сьогодні концентрація H2S зросла до 170 ррm о 9:30 год. Під час пікових викидів сірководню поширюється неприємний запах», - зазначили у «Львівводоканалі».

Для вирішення проблеми утворення сірководню в напірному колекторі дріжджзаводу відбуваються спільні наради представників Львівводоканалу, Ензиму, управління екології та благоустрою Львівської міської ради з залученням науковців «Львівської політехніки» та іноземних фахівців.

«Цього тижня плануємо провести практичні дослідження по дозуванню хімічних реагентів до стічних вод Ензиму перед скиданням до міської каналізації. Сподіваємося це допоможе вирішити проблему», - зазначили у «Львівводоканалі».

Водночас служба контролю «Львівводоканалу» виявила випадки несанкціонованого зливання рідких нечистот з асенізаційного транспорту у колодязі міської каналізації та дощової каналізації.

«Такі випадки є грубим порушенням Правил благоустрою міста Львова, призводять до появи неприємних запахів, засмічення і руйнування каналізаційних мереж. Ми вже звернулися в КП «Адміністративно-технічне управління» з проханням посилення контролю за вивезенням рідких нечистот асенізаційним транспортом суб’єктами господарської діяльності у цій сфері», - зазначили у «Львівводоканалі».

у Львові тхне
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі