• Головна
  • «Дорожній контроль Львів» запропонував іншу кандидатуру у крісло начальника ДАІ (ЛИСТ)
09:28, 26 березня 2014 р.

«Дорожній контроль Львів» запропонував іншу кандидатуру у крісло начальника ДАІ (ЛИСТ)

Вчора, 25 березня,  ГО «Дорожній контроль Львів» та ряд інших львівських об'єднань і організацій направили міністру МВС України Арсенію Авакову та голові Люстраційного комітету Єгору Соболеву відкритий лист, в якому висловили своє бачення щодо кандидата на посаду начальника УДАІ у Львівській області.

«Проаналізувавши кандидатури осіб, що "рвуться" у крісло начальника УДАІ у Львівській області, врахувавши сьогоденні реалії, ми вирішили надати кредит довіри підполковнику міліції Гапчичу Віталію Олексійовичу», - розповіли 032.ua активісти.

«Сподіваємося на готовність п. Гапчича В.О. взяти на себе усю повноту відповідальності за роботу відомства,  та нагадуємо, що в разі втрати довіри громади м.Львова, відновити її практично неможливо.

Зі свого боку ми готові надати максимальне сприяння п. Гапчичу В.О. у відновленні довіри громади до ДАІ, подоланні корупції в системі ДАІ та МВС, забезпеченню дотримання прав та свобод громадян під час виконання ДАІ покладених на неї завдань та функцій, підвищення кваліфікації працівників ДАІ та виведення роботи відомства на якісно новий рівень. ГО ДК Львів вірить у  те, що Львів має шанси та можливість стати прикладом для інших міст в Україні в частині розроблення проектів та пропозицій реформування ДАІ та МВС в цілому», - йдеться у зверненні. 

«Дорожній контроль Львів» запропонував іншу кандидатуру у крісло начальника ДАІ (ЛИСТ), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#управління даі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...