
13:28, 21 лютого 2014 р.
У Львові на 3 дні оголошено жалобу
У зв’язку із загибеллю українців у Києві, міський голова Львова оголосив триденну жалобу.
Відтак, місто звертається до усіх громадських закладів обмежити проведення розважальних заходів, притишити музичний супровід. Про це 032.ua повідомили у прес-службі Львівської міської ради.
Водночас, по місту буде розвішано прапори з траурними стрічками.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:04
Вчора
Оголошення
18:15, 20 червня
12:38, 22 червня
11:28, 18 червня
18:15, 20 червня
18:15, 20 червня
