06:09, 7 лютого 2014 р.
Суд засудив львівського кілера на 15 років
Колегія суддів Франківського районного суду міста Львова оголосили вирок учаснику злочинногоугрупування за обвинуваченням у скоєнні вбивства одного з мешканців Львівської області та замаху на вбивство львів’янина у центрі міста Львова на День Незалежності України в 2012 році.
У грудні 2012 року, працівники Управління по боротьбі з організованою злочинність ГУМВС України уЛьвівській області встановили особи зловмисників, які здійснювали підготовку до замаху на життя одного з місцевих жителів.
Один зі злочинців, на рахунку якого не один десяток «загублених» людських життів і який упродовж 24років перебував у розшуку за скоєння ряду кривавих розправ, під час затримання покінчив життясамогубством, поціливши собі у скроню. Інший же активний учасник угрупування був затриманий. Унього правоохоронці вилучили два пістолети з глушниками, автомат «Калашникова» з глушником тафальшиві документи працівників правоохоронних органів.
«Під час обшуку у помешканні, де переховувались злочинці, правоохоронці вилучили цілий арсеналзброї та вибухівки, зокрема: пістолети, автомати, кулемети, гранатомети, гранати, снаряди, близько 8000набоїв різного калібру до різного виду зброї, понад 40 кг вибухівки, маски, підроблені документи та форму працівників міліції», - повідомив начальник Управління по боротьбі з організованою злочинність ГУМВС України у Львівській області полковник міліції Василь Телиця, інформує ВЗГ ГУМВС України у Львівській області
На рахунку злочинців понад 20 замовних вбивств на території України та інших держав. Правоохоронціперевіряють їх причетність до інших злочинів.
З урахуванням тісної співпраці зловмисника зі слідством, суд визнав 53-річного чоловіка винним тапризначив йому 15 років позбавлення волі, з повною конфіскацією всього належного йому майна звідбуванням покарання у виправній колонії суворого режиму.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
08:32, 10 січня
15:41, Сьогодні
20:40, 3 січня
10:33, 10 січня
17:32, 13 січня
live comments feed...
Коментарі