
14:29, 5 лютого 2014 р.
У Львові у людей горіла квартира через перевантаження електромережі
Учора, 4 лютого у м. Львові по вул. Наукова, 30 на 2-му поверсі 9-поверхового житлового будинку в квартирі виникла пожежа.
Виникло займання через перевантаження електромережі, до якої було підключено одразу декілька електропобутових приладів.
Пожежу вдалося ліквідувати за допомогою підручних засобів до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів. Вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 1 кв.м, пошкоджено холодильник, кондиціонер та два пластикових вікна.
Постраждалих та загиблих немає, - повідомляє ДСНС у Львівській області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
20:44, 14 червня
55
15:09, 21 червня
639
16:52, 24 червня
39
08:53, 15 червня
