
18:07, 13 січня 2014 р.
Студенти-католики запрошують на зустріч Старого Нового року
Товариство українських студентів-католиків «Обнова» запрошує всіх молодих та енергійних на зустріч Старого Нового року «Пустіть Маланку в хату» у Палаці Мистецтв (вул. Коперника, 17). Молодіжні гуляння розпочнуться 13 січня о 22:00 год і триватимуть до самого ранку.
«Цієї ночі буде справді гаряче від запальних танців та конкурсів, а гурт « Cherry Band» поділиться своєю музикою. Крім цього виберемо кращу пару вечора - легіня Василя та сором’язливу Маланку.Ми матимемо змогу подякувати Господу за прожитий рік спільною молитвою. А опісля – колядуватимемо так, що нас почує уся Україна», - наголосили організатори заходу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
13:07, 1 червня
43
15:49, Вчора
82
06:48, Вчора
26
11:59, 30 травня
150
