• Головна
  • Львів отримав договір на проведення «ЄвроБаскет 2015»
12:45, 30 грудня 2013 р.

Львів отримав договір на проведення «ЄвроБаскет 2015»

Місцевий організаційний комітет «ЄвроБаскет 2015» підписав Договори про співпрацю щодо підготовки та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу та передав їх до Донецької, Дніпропетровської, Львівської, Одеської, Харківської міських рад та Київської міської державної адміністрації. Про це інформує прес-службу Львівської міської ради.

Договори визначають правовідносини між організатором та приймаючими містами ЄвроБаскету 2015 щодо всіх аспектів підготовки турніру і передбачають розробку цілої низки концепцій.

Основою для співпраці з містами-господарями є Угода про проведення турніру, укладена між Федерацією баскетболу України (ФБУ) та ФІБА Європа, а також Досьє заявки, до якого увійшли письмові гарантії приймаючих міст про усіляку підтримку проведення ЄвроБаскету 2015 в Україні. Місцевий організаційний комітет «ЄвроБаскет 2015» є офіційно уповноваженою ФІБА Європа та ФБУ структурою для забезпечення операційної частини підготовки та проведення турніру ЄвроБаскет 2015 в Україні.

«Ми ретельно опрацювали ці об’ємні документи. Вони регулюють питання підготовки транспортної, дорожньої, спортивної, готельної інфраструктури міст, промоції ЄвроБаскету 2015, а також належного рівня  безпеки, охорони правопорядку та медичного обслуговування під час турніру. Ми очікуємо, що найближчим часом міста підпишуть договори зі свого боку», - зазначив директор МОК «ЄвроБаскет 2015» Маркіян Лубківський. «Хочу нагадати, що підписання такого договору ще не гарантує проведення турніру в місті. Однією з головних передумов проведення є наявність збудованої арени, яка відповідає усім вимогам ФІБА Європа», - підкреслив директор турніру.

Як повідомлялося раніше, проект договору з містами-господарями був обговорений під час семінару для приймаючих міст, що відбувся 15 листопада  цього року. До ЄвроБаскету 2015 готуються 6 українських міст, а турнір пройде на тих аренах, які будуть побудовані своєчасно та у відповідності до вимог ФІБА Європа.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...