• Головна
  • Львівську політехніку відвідав посол Австрії в Україні Вольф Дітріх Гайм
08:00, 25 грудня 2013 р.

Львівську політехніку відвідав посол Австрії в Україні Вольф Дітріх Гайм

У Національному університеті “Львівська політехніка” побував Надзвичайний і Повноважний посол Австрійської Республіки в Україні Вольф Дітріх Гайм. Мета візиту — ознайомлення з діяльністю університету, а також налагодження і розширення міжнародної співпраці в науково-освітній галузі між Австрією та Україною.

Гостя прийняв ректор Національного університету “Львівська політехніка”, голова Ради ректорів Львівщини професор Юрій Бобало.

У ході  розмови відбувся обмін думок щодо перспектив розвитку і розширення  відносин між Львівською політехнікою та австрійськими університетами. Йшлося, зокрема, про те, що нині налагоджена тісна співпраця львівських політехніків з науковцями Віденських технічного університету та університету прикладних наук,  щороку розширюється обмін студентами та аспірантами, реалізується програма спільних науково-технічних досліджень тощо. Особливо плідним є співробітництво  за міжнародними проектами Темпус та 7-ї Рамкової програми, котрі фінансуються Євросоюзом.

Проте ця робота, як констатували учасники розмови,  вимагає подальшого розширення і поглиблення. Адже це — одна із важливих складових інтеграції України в європейський простір, суттєвий фактор залучення України до Болонського процесу.

Вольф Дітріх Гайм розповів про свої враження від львівського Євромайдану, який він відвідав напередодні.

У розмові, котра пройшла  у дружній конструктивній атмосфері, взяли участь Почесний консул Австрійської Республіки у Львові Ярослав Наконечний та проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв'язків університету професор Юрій Рашкевич.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...