«На майдані народилась нова українська нація та справжнє громадянське суспільство», - О.Крушко в Любліні (ФОТО)

12-13 грудня у Любліні (Польща) відбувався Візит представників влади Західної України. Серед учасників Візиту – Львів, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Тернопіль. Були також члени Європарламенту Люблінщини та інших воєводств Польщі. Львівську міську раду представляли секретар Ради Василь Павлюк та головний спеціаліст відділу закордонної співпраці Ольга Крушко. Під час візити обговорили і питання України, зокрема, подій, що зараз відбуваються. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради

«Сьогодні звертаюсь до вас не лише як молодий працівник Львівської міської ради, але як представник львівської молоді.

Мені 22 роки і я ровесниця незалежної України. Як і студенти, які першими вийшли на Євромайдан, я народилася у вільній країні. Ми не знаємо, як було за часів Радянського Союзу, ми не інфіковані «бацилою комунізму» і ми хочемо жити в нормальному цивілізованому світі. Більшість молодих людей Львова побувала в Європі і побачила на власні очі, що таке «європейські цінності» - це верховенство права-закон, який єдиний для всіх; свобода слова та думки, рівні можливості для кожного. І саме зараз у нас з’явилась унікальна можливість зробити ці цінності загальноукраїнськими. Те, що бачимо зараз на майдані - це величезний рівень самоорганізації і дисципліни, що наочно демонструє готовність українців наслідувати європейські цінності і законність, в першу чергу. Молодь однозначно за Європу, причому як Захід, так і Схід.

Зрозуміло, що це буде складний шлях, але так і формуються нації – в боротьбі. На Євромайдані молодь знайшла себе. Тут народилась українська громада 21 століття.

Сьогодні ми бачимо реакцію всієї України та цілого світу. Ми відчуваємо підтримку та солідарність. І це надає нам сили і сміливості стояти до кінця. А сміливість зараз нам дуже потрібна. Навіть у Львові почались репресії. Як назвати те, що львів’янина серед білого дня скрутили, наділи на голову мішок, завезли до Києва і засудили? Те, що проти студентів УКУ та працівників ЛМР відкривають кримінальні справи тільки за те, що вони висловили свою громадянську позицію? Це справжній терор українського народу.

Нас хочуть залякати, але це ще більше нас згуртовує і зміцнює.

Сьогодні я тут, щоб Європа почула голос молоді. Ми - львів’яни, ми – українці, ми - європейці! Ми не відступимо, бо саме зараз формується наше майбутнє та майбутнє нашої держави, і ми не дозволимо у нас це майбутнє відібрати. Ми впевнені в перемозі! Дороги назад нема! На майдані народилась нова українська нація та справжнє громадянське суспільство», - розповіла під час зустрічі в рамках Візиту представників влади Західної України у місто Люблін Ольга Крушко, головний спеціаліст відділу закордонної співпраці управління інформаційної політики та зовнішніх відносин департамент «Адміністрація міського голови».

Також Ольга Крушко подякувала полякам за підтримку євроінтеграційних настроїв українців.

«Польща є нашим найближчим сусідом та другом. Ми завжди відчуваємо підтримку з вашого боку і дуже вдячні за це! І не бачимо в майбутньому жодного іншого шляху, ніж йти разом з Польщею в єдиному європейському напрямі», - додала Ольга Крушко.

«На майдані народилась нова українська нація та справжнє громадянське суспільство», - О.Крушко в Любліні (ФОТО), фото-1
«На майдані народилась нова українська нація та справжнє громадянське суспільство», - О.Крушко в Любліні (ФОТО), фото-2 «На майдані народилась нова українська нація та справжнє громадянське суспільство», - О.Крушко в Любліні (ФОТО), фото-3 «На майдані народилась нова українська нація та справжнє громадянське суспільство», - О.Крушко в Любліні (ФОТО), фото-4 «На майдані народилась нова українська нація та справжнє громадянське суспільство», - О.Крушко в Любліні (ФОТО), фото-5 «На майдані народилась нова українська нація та справжнє громадянське суспільство», - О.Крушко в Любліні (ФОТО), фото-6
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі