Депутати Львівської облради взялись за тих, хто хотів заборонити Євромайдан у Львові

Депутат Львівської обласної ради від Народного Руху України Олександр Ганущин вимагає від керівництва ЛОДА дати інформацію про те хто, коли і як готував позовну заяву до суду про заборону Львівського Євромайдану. Про це депутат повідомив у власній сторінці в соціальній мережі Фейсбук в середу, 4 грудня.

 «Наші доблесні львівські чиновники, а за ними й судді, по своєму відзначилися на початку акції Євромайдан у Львові. Зрежисована партитура обмеження проведення акції шляхом заборони встановлювати намети та інші малі архітектурні форми була в доволі оригінальний спосіб - через турботу про історико-культурну спадщину міста, і провал такого плану відбувся виключно з-за нехлюйства самих ініціаторів такого кроку.  Про це написано багато, тому по суті, що робимо з цим. З моєї подачі у  26 листопада Львівська обласна рада створила тимчасову контрольну комісію з числа депутатів обласної ради з метою проведення аналізу ситуації, яка склалась у Львові під час проведення масових акцій на підтримку євроінтеграції», - повідомив обранець.

Олександр Ганущин відзначив, що скерував депутатські звернення з вимогами, узгодженими з членами тимчасової комісії Ігорем Стефанишиним, Ганною Костюк, Олесем Старовойтом та Михайлом Барбарою до ініціатора позову, начальника відділу історико-культурної спадщини А.Левика та його безпоспереднього керівника, голови ОДА О.Сала.

У зверненнях депутат вимагає надати інформацію про те хто, в який спосіб і на підставі якої інформації готував та подавав позовної заяви про встановлення обмеження щодо реалізації громадськими організаціями та іншими суб’єктами права на мирні зібрання шляхом заборони встановлення малих архітектурних форм у вигляді наметів, кіосків, навісів та інших малих архітектурних форм, за адресами: пр. Свободи, 1, вул. Винниченка,18, вул. Університетська,1 та пл. Ринок, 1 у м. Львові.і вул. Університетська,1 та пл. Ринок, 1 у м. Львові.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі