Стало відомо, за якими критеріями відбирають людей на поїздку до Києва зі Львова

При формуванні списків учасників акцій протесту перевагу будуть надавати тим, хто готовий виїхати до столиці на довший термін.

Враховуючи особливості суспільно-політичної ситуації в Україні, керівник організаційного відділу штабу Координаційної ради Андрій Корнат звертається до всіх підрозділів штабу національного спротиву у Львівській області,  членів Координаційних рад та усіх осіб, які прагнуть долучитися до акцій протесту у столиці.

Усім підрозділам штабу національного спротиву у Львівській області!

 

1. Рекомендуємо формувати списки осіб, що зголошуються до виїзду на київський Євромайдан виключно з осіб чоловічої статі, які досягли 21 року.

2. Жінки та неповнолітні особи сьогодні повинні залишатись на місцевих Євромайданах.

3. Просимо ігнорувати сумнівних осіб, що можуть вносити деструктивний характер у перебіг акції, зокрема в нетверезому стані.

4. При формуванні списків та розподілі місць у транспортних засобах для поїздки у Київ надавати перевагу тим, хто готовий виїхати до столиці на довший термін.

 

Штаб просить громаду Львівщини проявити активну громадянську позицію у відстоюванні демократичних цінностей, а відтак закликає до  відповідальності, дисципліни та порядку.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі