• Головна
  • У Львівській міськраді вимагають парламентських слухань через борги Держказначейства
10:07, 22 листопада 2013 р.

У Львівській міськраді вимагають парламентських слухань через борги Держказначейства

Голова фракції «УДАР» у Львівській міській раді Анатолій Крачковський звернувся до Верховної Ради України з вимогою провести парламентські слухання щодо блокування Державним казначейством розрахунків органів місцевого самоврядування.

Під час сесії Львівської міськради Анатолій Крачковський відзначив, що на сьогодні сума заборгованостей по рахунках Львівської міської ради у Держказначействі наближається до 100 мільйонів гривень. Для всієї України сума заборгованостей доспіла кількох десятків мільярдів гривень.

«Це безпрецедентна ситуація для економіки Львівщини та й України загалом. Окрім очевидних проблем, пов’язаних з нефінансуванням та накопиченням боргів міського бюджету, бокування казначейством проплат місцевих бюджетів є свідченням тотального згортання повноважень місцевого самоврядування по всій Україні. Політика уряду Азарова-Януковича спрямована на відбирання повноважень у місцевого самоврядування на користь центральної влади», - відзначив Анатолій Крачковський.

Також, ударівець відзначив, що аналіз витрат центральних органів влади також не вказує на кризу: «Дивно бачити, що в той час, як місяцями без заробітної платні залишаються вихователі дитячих садочків, водії громадського транспорту, не оплачуються прибирання вулиць та вивіз сміття, міністерства та відомства продовжують витрачати мільярди гривень на будівництво та ремонт своїх приміщень, на закупівлю та утримання автомобілів представницького класу, на проведення надзвичайно дорогих святкових заходів тощо.

Все це вказує на те, що гроші в країні є. Потрібна лише політична воля для того, щоб направити їх за призначенням. Ми розраховуємо, що відповідна політична воля знайдеться у найвищому представницькому органі українського народу – Верховній Раді України. Нинішній стан речей, без перебільшення, становить загрозу для життя та здоров’я громадян. Для того, щоб відвести цю загрозу необхідне невідкладне реагування», - йдеться у зверненні.

Відтак, депутат звернувся до голови ВРУ та народних депутатів з проханням провести парламентські слухання щодо блокування Державним казначейством розрахунків органів місцевого самоврядування та забезпечити участь у них Президента України, Прем’єр-міністра України, Міністра фінансів та голову Державного казначейства.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...