• Головна
  • Акціонери ПАТ «Кредобанк» пікетуватимуть господарський суд Львівської області
08:48, 20 листопада 2013 р.

Акціонери ПАТ «Кредобанк» пікетуватимуть господарський суд Львівської області

Господарський суд Львівської області приступить до розгляду справи про перевищення повноважень членами наглядової ради ПАТ «Кредобанк» при продажу активів банку на суму понад 1 млрд. 600 млн. гривень за заниженою вартістю.

Засідання суду відбудеться 21.11.2013 об 11 год. 00 хв. у приміщенні Господарського суду Львівської області за адресою: вул. Личаківська, 128, каб 512 (5 поверх). Справу слухатиме суддя Сухович Ю.О.

Відповідачами у справі є також найбільший банк Польщі - PKO Bank Polski, який є головним акціонером ПАТ "Кредобанк", а також Національний банк України та Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку України.

Акціонери ПАТ "Кредобанк" вважають, що рішення Наглядової Ради ПАТ "Кредобанк" про продаж активів банку пов’язаним з PKO BP структурам  за заниженою вартістю на суму 1,6 млрд. грн. прийняті з перевищенням повноважень та всупереч законодавству.

Для довідки: Як повідомила Прокуратура Львівської області,  28 жовтня 2013 року прокуратуроюФранківського району м. Львова відкрите кримінальне провадження № 42013150080000169 стосовно продажу посадовими особами ПАТ «Кредобанк» активів банку за заниженою вартістю.

Дане кримінальне провадження відкрите за заявою ініціативної групи акціонерів ПАТ «Кредобанк» за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364-1 КК України (зловживання повноваженнями службовими особами). Наглядова рада ПАТ «Кредобанк» повністю сформована з представників PKO Bank Polski- громадян Республіки Польща Якуба Паперскі, Павела Бориса, Єжи Гапінскі, Лукаша Дзеконьскі, Магдалени Косміцької.

На даний час триває досудове розслідування яке перебуває на контролі в прокуратурі області.

Як повідомлялося раніше, у 2011 році Наглядовою Радою ПАТ «Кредобанк», яка повністю сформована з представників найбільшого акціонера – PKO Bank Polski S.A. без рішення загальних зборів акціонерів прийняла рішення про продаж активів банку на суму близько 1 млрд. 600 млн. гривень (37% активів банку) за заниженою вартістю структурам, підконтрольним PKO Bank Polski S.A.

Українські акціонери – фізичні особи, звернулись до Національного банку України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку та правоохоронних органів з вимогою захистити їх права.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...