
15:02, Вчора
Водійка напідпитку збила велосипедиста у Стрию: 65-річний чоловік загинув

У Стрию внаслідок ДТП загинув 65-річний велосипедист.
Попередньо правоохоронці встановили, що водійка автомобіля Fiat Tipo перебувала за кермом у стані алкогольного сп’яніння. Про це повідомили у поліції Львівщини.
Аварія сталася 16 серпня близько 11:45 на вулиці Шевченка. За попередніми даними, 29-річна жителька Дрогобича, керуючи автомобілем Fiat Tipo, зіткнулася з велосипедом, яким їхав 65-річний мешканець Дрогобича.
Унаслідок зіткнення велосипедист отримав тяжкі травми. Чоловіка госпіталізували, однак, незважаючи на зусилля медиків, він помер у лікарні.
«Попередньо встановлено, що водійка керувала транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння», — повідомили у поліції Львівщини.
За фактом ДТП слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 286-1 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху особами, які керують транспортними засобами у стані сп’яніння.
Санкція статті передбачає від 5 до 10 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на такий самий строк. Правоохоронці встановлюють усі обставини смертельної аварії.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:10
Вчора
Оголошення
12:41, 6 серпня
13:22, Вчора
12:39, 6 серпня
15:02, 13 серпня
17:49, 10 серпня