• Головна
  • Премію імені Ігоря Лубченка присуджено керівнику «Телекритики» Наталії Лигачовій
10:30, 5 листопада 2013 р.

Премію імені Ігоря Лубченка присуджено керівнику «Телекритики» Наталії Лигачовій

Керівник проекту «Телекритика» Наталія Лигачова стала лауреатом премії захисту свободи слова імені Ігоря Лубченка, відповідне рішення прийняла конкурсна комісія. Про це йдеться на сайті Національної спілки журналістів України (НСЖУ).

 Нагадаємо, що премія присуджується вдруге і вручається 3 листопада - до дня народження Ігоря Лубченка, журналіста, редактора, колишнього голови НСЖУ. Як писала «Телекритика», цього року премію вручатимуть 20-23 листопада в рамках проведення в Києві конференції Європейської федерації журналістів.

 «Здобуття цієї нагороди - це не лише особисте визнання, а й визнання всієї команди проекту «Телекритика», створеного в 2001 році. Для мене велика честь отримати цю нагороду. Адже саме визнання колег - це найцінніше та найважче, чого можна досягти у професійному житті», -коментує пані Лигачова.

 Як сказала Наталія Лигачова у коментарі прес-службі НСЖУ, незалежні медіа завжди є загрозою для корумпованих політиків, і в будь-якій країні їх багато хто не любить, адже вони здатні викрити та донести до громадськості факти,  які б дехто  дуже волів приховати.

 «Сьогодні в Україні ми спостерігаємо загострення боротьби з журналістами, громадськими організаціями, які відстоюють принципи свободи слова та плюралізму думок в інформаційному просторі. Місією проекту "Телекритика" є  спонукання вітчизняних медіа до дотримання найвищих стандартів у журналістиці», - додала Наталія Лигачова.

 Цього року конкурсна комісія також вирішила відзначити здобутки в боротьбі за свободу слова ще одного медійника - кореспондента житомирської обласної газети «Ваші інтереси» Петра Тарасюка. Його було висунуто Житомирською обласною організацією НСЖУ. Петро Тарасюк - автор численних літературних праць та лауреат багатьох професійних конкурсів, автор Гімну журналістів, який був виконаний на Міжнародному фестивалі журналістики «Віра. Надія. Любов».

 Нагадаємо, на здобуття премії Наталію Лигачову висунула Львівська обласна організація Національної спілки журналістів України.

 Торік лауреатом премії імені Ігоря Лубченка став голова Комісії з журналістської етики Володимир Мостовий

 Довідка: Національна журналістська премія захисту свободи слова ім. Ігоря Лубченка заснована в 2012 році НСЖУ для заохочення та нагородження осіб та організацій, які досягли успіхів та суспільного визнання у сфері відстоювання права на свободу слова, боротьбі за високі професійні журналістські стандарти.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...