• Головна
  • У Львові посмертно нагородили трьох видатних українок
17:09, Сьогодні
Надійне джерело

У Львові посмертно нагородили трьох видатних українок

У Львові посмертно нагородили трьох видатних українок

Вшанували трьох видатних українок — Вікторію Шпильку, Ніну Матвієнко та Ярину Базилевич.

У Львові посмертно вшанували трьох видатних українок — Вікторію Шпильку, Ніну Матвієнко та Ярину Базилевич. Про це повідомив очільник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький у суботу, 6 червня.

Серед посмертно відзначених:

  • Вікторія Шпилька — капітан поліції, яка загинула у 23 роки під час виконання службових обов’язків унаслідок терористичного акту у Львові. 
  • Ніна Матвієнко — співачка, Герой України, чий голос став одним із символів української культури. 
  • Ярина Базилевич — громадська діячка та менеджерка офісу «Львів — Молодіжна столиця Європи 2025». Вона загинула 4 вересня 2024 року внаслідок російського ракетного удару по Львову. 

«Справжній вплив вимірюється не кількістю нагород чи посад. Він вимірюється тим, скільки добра, сили, натхнення та любові людина залишає після себе», — наголосив Максим Козицький.

Відзнаки передали рідним жінок у межах Всеукраїнської премії «ТОП-100 Жінок України» від медіапроєкту «Сила Впливу».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Шпилька #Матвієнко #Базилевич
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення