
19:29, 28 жовтня 2013 р.
Львівщина прийматиме відбудеться всеукраїнський турнір з дзюдо «Світ Дитини»
2-3 листопада 2013 р. на базі спортивного комплексу Львівської академії ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.Гжицького відбудеться відкритий всеукраїнський турнір з дзюдо на призи видавництва «Світ Дитини» серед молоді, юнаків та дівчат, присвячений 140-річчю від дня народження І. Боберського та 75-ій річниці створення Львівської області. Про це інформує Оксана Вацеба.
Організаторами змагань виступають управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, видавництво «Світ Дитини», Львівська обласна федерації дзюдо та спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву «Богатир».
Головний суддя змагань – суддя національної категорії Бавшин О.М. (м. Львів).
Початок змагань щоденно з - 10.00 год., церемонія урочистого відкриття 2 листопада 2012 р. о 14.00 год.
У цьогорічних змаганнях, згідно попередніх заявок, свою участь підтвердили понад 340 спортсменів з 14 областей України та представники збірних команд Польщі і Росії.
До складу збірної команди Львівської область увійшло 30 кращих спортсменів-дзюдоїстів - вихованців спортивних шкіл та клубів області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:26
Вчора
У Львові відбудеться турнір з боротьби самбо, присвячений пам’яті захисника України Юрія Попика
Новини компаній
17:00
Вчора
Унікальний захист у будь-яку погоду: чому варто обрати водонепроникний одяг та аксесуари DexShell
Новини компаній
16:00
Вчора
ТОП новини
Оголошення
16:53, 5 грудня
16
23:01, 4 грудня
11:50, Вчора
64
12:22, Вчора
118
