• Головна
  • На Святі Сиру і Вина презентують органічні продукти від кращих виробників України
01:10, 17 жовтня 2013 р.

На Святі Сиру і Вина презентують органічні продукти від кращих виробників України

Вже цих вихідних, 18-20 жовтня, на площі передЛьвівським Палацом Мистецтв запрацює великий Ярмарок сиру і вина. Фермери та виробники карпатського регіону, львівські ресторатори та відомі торгові марки презентують найкращі страви, сири і вина в рамках IV Свята Сиру та Вина.

Як повідомив директор Свята Андрій Сидор, на Ярмарку буде представлено органічну та натуральну продукцію з Карпат, зокрема ТМ «Смак Українських Карпат», сири з козиного молока ТМ «Fromages d’Elise» та продукція інших виробників.

Цього року Ярмарок сиру та вина зібрав рекордну кількість учасників, а це близько 70 торгових точок. Фермери та виробники презентують відвідувачам органічні та натуральні сири і вина, а львівські ресторатори запропонують до них свої найкращі страви. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення