
11:43, 9 вересня
Надійне джерело
У Львівському держархіві оприлюднили лист прусського короля 1849 року

Лист написаний власноручно прусським королем Фрідріхом Вільгельмом ІV та містить його підпис.
Державна архівна служба України презентувала унікальний документ Національного архівного фонду — рукописний лист прусського короля Фрідріха Вільгельма IV, датований 14 листопада 1849 року. Оригінал зберігається у Державному архіві Львівської області. Про це у вівторок, 9 вересня, повідомили у Державній архівній службі.
Документ написаний французькою та німецькою мовами і містить особистий підпис монарха. Лист король написав у резиденції Сан-Сусі. У ньому король висловлює вдячність Форстеру за його твір “Пʼятнадцять років у Парижі” та підтримку традиційних суспільних принципів у період політичної нестабільності в Європі. Також згадується, що письменник оселився в Пруссії у пошуках творчого спокою.
“Цей документ є цінною історичною пам’яткою у контексті дослідження революцій 1848-1849 років, які отримали назву «Весна народів», охопили Західну та Центральну Європу та мали на меті повалення консервативних режимів”, — зазначили у Держархіві.
Читайте також: Львівські школи й садки зібрали понад 2 млн грн на лікування важкохворого хлопчика
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
09:27, 29 листопада
09:27, 29 листопада
09:27, 29 листопада
10:11, Сьогодні
09:27, 29 листопада