Власники «канатки» у парку «Знесіння» продовжують порушувати вимоги природоохоронного законодавства

Державною екологічною інспекцією у Львівській області проведено повторну позапланову перевірку щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства та додержання режиму територій і об’єктів природно-заповідного фонду в Регіональному ландшафтному парку «Знесіння» щодо встановлення тролейної переправи «ZIP LINE» .

В результаті перевірки виявлено факти порушення ст. 7, 9¹, 64 Закону України «Про природно-заповідний фонд України», а саме: незаконно зрізані 9 дерев породи акація, 4 дерева породи клен та 1 дерево породи вільха. Крім цього, внаслідок обрізування верхівок дерев в межах господарської зони парку вздовж тролейної переправи «ZIP LINE» виявлено пошкоджені до ступеня припинення росту два дерева породи клен та одного дерева породи верба.

Дозвільні документи на право зрізування дерев в адміністрації регіонального ландшафтного парку «Знесіння» відсутні.

Розмір шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд внаслідок незаконної рубки чотирнадцяти дерев та пошкодженням до ступеня припинення росту трьох дерев, розрахований згідно додатку 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 24 липня 2013 року №541 становить 26,696  тис. грн

Нагадаємо, в результаті попередньої перевірки ТзОВ «Кайзер Парк» за фактом виявлених порушень природоохоронного законодавства було нараховано збитки на суму 13,481 тис. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі