• Головна
  • У Львові стартує міська учнівська Олімпіада з інформаційних технологій «LvivCSIT»
02:08, 15 жовтня 2013 р.

У Львові стартує міська учнівська Олімпіада з інформаційних технологій «LvivCSIT»

Львів за інновації навіть у школах. 19 жовтня у Львові стартує міська учнівська Олімпіада з інформаційних технологій «LvivCSIT».

Метою проведення Олімпіади є підвищення рівня знань, розвиток умінь та удосконалення навичок школярів у сфері інформаційних технологій. Змагання проводяться за ініціативи управління освіти Львівської міської ради, Інститутом комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка» за підтримки партнерів та спонсорів.

«Цього року ми спільно з міською радою проводимо олімпіаду серед учнів 5-11 класів. Ми вже не вперше проводимо олімпіади серед школярів і намагаємося залучити до нас на навчання кращих студентів, які зможуть гідно представляти нас на ринку праці», - розповіла Наталя Шаховська, декан базової освіти Інституту комп’ютерних наук.

Олімпіада відбуватиметься у 3 етапи:

Участь у змаганнях першого етапу візьмуть учні 5-11 класів середніх навчальних закладів м. Львова. Учасникам будуть запропоновані задачі за напрямками:

  • 26 жовтня другий етап пройде у приміщенні Інформаційно-навчального комп’ютерного комплексу Національного університету «Львівська політехніка» у якому візьмуть участь переможці та додатково запрошені учасники першого етапу Олімпіади.

  • У квітні 2014 року відбудеться ІІІ етап Олімпіади, на якому переможці ІІ етапу змагань представлять свої творчі роботи.

Для розв’язку учасникам будуть запропоновані задачі за напрямками: основи інформатики та офісні програми, комп’ютерна лінгвістика (англійська мова), програмування

«Стратегічним напрямком розвитку міста вибрана економіка знань, яка не може втілюватись без сучасних технологій. Для учнів потрібно створювати умови розвитку знань у ІТ сфері. Тому міська рада спільно з НУ «Львівська політехніка» започаткували такий проект, до якого ми намагаємось долучати провідні ІТ-компанії Львова, які також є головними спонсорами призового фонду змагань.

Найкращі учні, які вкладають багато часу та сил у вивчення та опанування сучасних технологічних процесів, мають бути відповідно оцінені. Фіналісти та переможці олімпіади будуть мати можливість стажуватись та працювати у львівських інформаційно-технологічних компаніях», - розповів Олег Березюк, директор департаменту гуманітарної політики ЛМР.

«Інформатика - це перо і чорнило 21 століття. У наш час багато дітей мають вдома комп’ютери і, на жаль, більшість асоціює ІТ лише з іграми, насправді це потужне джерело інформації, потрібно докладати великих зусиль для переорієнтації дітей з ігрової у освітню сферу знань, тому для якісного розвитку у комп’ютерній галузі, учням повинні надавати супровід професійних педагогів у школах. Ця олімпіада буде своєрідним оцінюванням рівня викладання інформатики у навчальних закладах, також вона буде беззаперечним стимулом розвитку, як для шкіл, так і для учнів, що вивчають інформатику», - додав Олег Березюк, директор департаменту гуманітарної політики ЛМР. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...