11 жовтня 2013 у Львові рятувальниками було виявлено тіло дворічного Дмитрика Кравченко, який провалився в каналізаційний люк 10 жовтня і загинув. Того трагічного дня Діма гуляв зі своєю бабусею і сестрою - близнючкою.
Смерть дворічної дитину сколихнула громадськість Львова. Прокуратура порушила кримінальну справу стосовно посадовця «Львівводоканалу».
Аналогічна трагедія сталася 28 квітня 2013 у Дніпродзержинську, коли під час прогулянки з батьком у каналізаційний люк провалився дворічний Альоша Кравченко. Тіло хлопчика було знайдено лише через добу, пише Сайт міста Дніпродзержинська.
Значна кількість збігів у цих двох трагедіях очевидно. Мимоволі постає питання : що це? Збіг? Злий рок? Чи інша закономірність сучасної України? І чи не стає для нашої країни зображення каналізаційного колодязя чимось більшим, ніж просто фотографією місця загибелі дворічних малюків з однаковим прізвищем і однаковою трагічною долею? ..