
18:48, 4 жовтня 2013 р.
Увага! Розшукується небезпечний вбивця (ФОТО)
Приморським РВ ОМУ ГУМВС України в Одеській області розшукується Левенець Ігор Вікторович 1981 р.н., уродженець м. Бережани Тернопільської області, раніше судимий за ст.115 ККУ (вбивство). Підозрюється у вчиненні злочину передбаченого ч.1 ст.115 ККУ (вбивство).

Прикмети : на вигляд 35-40 років, зріст 175-180 см, середньої статури, волосся чорне, довге, зачесане назад з пробором посередині. На обличчі наявні сліди, схожі на шрами від віспи, ніс довгий, губи тонкі, брови чорні. На час вбивства був одягнений в чорну куртку, синій светр, світлі джинси.

Всім, кому відомо про місцезнаходження Левенця І.В., просимо повідомити за тел. 102 або звернутись до найближчого райвідділку міліції.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
07:49, 5 травня
07:49, 5 травня
11:51, 6 травня
live comments feed...
Коментарі