В рамках програми Європейського Союзу «Молодь в дії» в центрі Львова відбудеться флеш-моб

В рамках молодіжного обміну в рамках програми Європейського Союзу «Молодь в дії» в центрі міста Львова відбудеться флеш-моб, в якому візьмуть участь 25 молодих лідерів та волонтерів молодіжних організацій з 5 країн Європейського Союзу, Східної Європи та Кавказу 

Шляхом проведення неформального навчання прямо на вулиці, буде підвищено обізнаність місцевої громади та туристів у гендерних питаннях, терпимості і боротьбі з дискримінацією для виховання поваги до рівності між чоловіками і жінками – для пропагування концепції Європи у місцевих громадах та сприяння європейському громадянству.

Тема програми «Молодь в дії» є дуже актуальною у розумінні поточних угод між Україною та ЄС: «Сільська молодь про питання гендерної рівності». В програмі беруть участь 25 молодих лідерів та волонтерів молодіжних організацій з 5 країн Європейського Союзу, Східної Європи та Кавказу (Азербайджан, Грузія, Румунія, Туреччина, Україна). У процесі навчання в класах та інтерактивних вуличних заходів у м. Львові та Львівській області (м. Буськ) буде підвищено розуміння проблематики  гендерних питань, особливо в сільських районах.

Учасники програми будуть ділитися гендерними реаліями в своїх країнах, спільно досліджувати гендерні питання з якими стикається молодь та волонтери у сільській місцевості, дізнаються більше про можливості вирішення питань поваги і гендерної рівності, як в приймаючому м. Львові, м. Буську і в Україні, так і у власних громадах, та розроблять інструменти для реалізації неформального навчання у цьому напрямі.

В Україні у місті Буську відбувається молодіжний обмін в рамках програми Європейського Союзу «Молодь в дії» (Youth in Action Programme of the  European Union) на тему гендерної рівності у сільській місцевості.  Це одна з небагатьох програм, що реалізує ЄС, в якій Україна має унікальне право приймати участь на рівні з країнами членами  ЄС та країнами-кандидатами на вступ до ЄС. Централізовані акції програми «Молодь в дії» підтримуються безпосередньо Європейською Комісією, що  спирається на Виконавчу агенцію з аудіовізуальних, освітніх та культурних питань, яка була заснована рішенням Європейської комісії 2005/56/ЄС від 14 січня 2005. Через неформальне навчання та міжкультурний діалог програма направлена на  пропагування концепції Європи у місцевих громадах, сприяння європейському громадянству, розвитку солідарності і толерантності між молодими людьми, особливо для зміцнення соціального зв’язку в Європейському Союзі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі