Мер Львова запропонував Жовківським депутатам закрити сміттєзвалище «з розумом» (ФОТО)

Учора у сесійній залі Жовківської районної ради мер Львова Андрій Садовий розповів про методи закриття Львівського сміттєзвалища і порекомендував місцевим депутатам  зробити це «з розумом».

Під час свого виступу Садовий наголосив, що в Україні панує тотальна корупція і тому інвестори з-за кордону не прагнуть мати з нами справу і будувати будь-що.

P9268723

 

«На сьогодні обрано 7 ділянок, де у майбутньому може бути побудовано сміттєпереробний завод. З тих семи об’єктів було обрано три, які найбільш відповідають технічним умовам» - наголосив Садовий.

Депутат ради і вчителька Любов Харпола після виступу гостя була щиро подивована.

«Ми не почули нічого нового і нічого реального. Ми надіялись, що Ви запропонуєте реальні кроки закриття сміттєзвалища» -  каже Харпола.

Андрій Садовий у свою чергу додав, що закриття сміттєзвалища процес важкий.

«Спочатку треба здійснити рекультивацію діючого, а потім закрити» - зазначив пан Садовий.

Зі слів мера, в Україні ще ніхто не мав досвіду з реалізації схожого проекту і йому довелось звернутись по допомогу Міжнародну фінансову корпорацію. Пан Садовий відмовився говорити про якісь конкретні дати, мотивуючи це тим, що зараз дуже складний для України час.

«У мене в казначействі зараз висять великі суми і я не можу говорити про якісь реальні кроки, не хочу називати ефемерні дати, бо то є нечесно. Останнім часом справа закриття Грибовицького сміттєзвалища набуває порозуміння у всі гілках влади. Починається конструктивна і злагоджена робота. Один Садовий цього не вирішить» - наголосив гість.

Перший заступник голови Львівської обласної ради Василь Пісний, який теж завітав на Жовківську землю назвав Грибовицьке сміттєзвалище одним із кримінальних бізнесі заробітку грошей.

«Нам найближчим часом необхідно знайти реальну ділянку і почати роботу» -додав чиновник.

У чесності слів пана Садового засумнівався і голова комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради Олексій Балицький.

«Про які налагодженні стосунки ми тут говоримо, якщо за час моєї каденції я жодного разу не бачив пана Садового на сесії обласної ради, хоча запрошують його неодноразово. 3 жовтня чергова сесія і ми би хотіли побачити мера» - зазначив депутат

Депутати Жовківської районної ради теж з недовірою поставились до вище сказаного і 62 депутатських голоси прийняли рішення розпочати пошук інвестора і будівництво сміттєпереробного заводу та території Жовківщини, а у Грибовачах припинити діяльність вже найближчим часом.

P9268724

 

P9268732

 

P9268739

 

P9268741

 

P9268748

 

P9268753

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі