У Львові діти навчатимуться і у вихідні дні. Звичайного розкладу у школі їм мало

Уже з жовтня дітей навчатимуть за новою прогресивною методикою. На базі УКУ діятиме Креативна міжнародна дитяча школа, що поки не має аналогів у Львові. Соціальний проект функціонуватиме у форматі школи «вихідного дня» та є синтезом інтегрованих курсів, скерованих на розкриття потенціалу дитини. Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Креативна міжнародна дитяча школа (КМДШ), створена на базі кращих напрацювань педагогіки, уже цієї осені запрошує дітей на навчання. Щотижня для дітей проводитимуть заняття у вигляді веселих досліджень, інтерактивних ігор, квестів, командних змагань, дискусій, дослідницьких проектів, практичних кейсів, виїзних навчальних семінарів та екскурсій. Організатори соціального проекту зазначають: школа допоможе дітям максимально розкрити свої здібності, покаже практичне застосування знань та навчить жити у гармонії зі світом.

«Закінчуючи школу, дитина-підліток уже має розкрити для себе самої і оточуючих свій потенціал, вона має чітко знати, у якій сфері вона хоче розвиватись та бути успішною. Креативна школа надає безмежне поле можливостей, серед яких дитина сама обирає те, чим їй подобається займатись найбільше. Спільна місія з Українським католицьким університетом дала змогу створити унікальне навчально-пізнавальне середовище. Ми пропонуємо комплексну програму розвитку особистості, ціллю якої є всебічно розвивати  дитину, знайти її таланти, створити у неї інтерес до пізнання та навчити взаємодіяти з навколишнім світом», - розповіла директор з розвитку КМДШ Любов Собко.

Проект реалізовується у форматі школи «вихідного дня», заняття відбуватимуться щосуботи, з 10:00 до 16:00 год, у приміщеннях Інноваційного корпусу Українського католицького університету (вул. Стрийська, 29). Перший урок Креативної міжнародної дитячої школи уже заплановано на 5 жовтня. Комплексна програма КДМШ являє собою синтез інтегрованих курсів, що охоплюють наступні сфери:

1.Природничі науки (хімія, фізика, астрономія, географія, медицина).

2.Точні науки (математика, інформатика).

3.Психологія і підвищення власної ефективності (лідерство, комунікації, тімбілдінг, цілепокладання, тайм-менеджемнт, швидкопис, швидкочитання та ін.).

4.Логіка.

5.Філософія.

6.Бізнес і економіка.

7.Мистецтво/ творчість.

8.Ведення домашнього господарства/ етикет.

9.Статеве виховання.

10.Національне самоусвідомлення.

11.Фізичний розвиток.

12.Англійська мова (в якості однієї з мов викладання вищезазначених дисциплін).

Тривалість навчального року складатиме 9 місяців. Діти займатимуться у різновікових групах, по 10-12 осіб у кожній. Як зазначають організатори, кожен навчальний день складатиметься із 5 занять, спільного відпочинку, ігор та повноцінного обіду. Також передбачено виїзди, екскурсії, осінній, літній та весняний табори. Програма передбачає різні ступені складності та розрахована на поетапний перехід з одного ступеня на інший з кожним наступним роком. Діти працюватимуть у 5-ти основних напрямках:

  • Я – Митець: заняття у творчій майстерні.
  • Я – Дослідник: досліди та експерименти з фізики, хімії, біології, анатомії.
  • Я – Винахідник: розвиток навичок з  конструювання, програмування.
  • Я – Особистість:психологія, національне самоусвідомлення.
  • Я – Підприємець: розвиток економічного мислення, підприємницьких талантів.

«Від природи дитина наділена колосальним потенціалом інтелектуального, фізичного, психоемоційного розвитку, вона від самого народження – геніальна. Головним завданням вчителів, в тому числі і батьків, є максимально розкрити потенціал дитини, відкрити їй всі можливості для розвитку. Зараз є багато спеціалізованих гуртків, секцій, але поза школою дитина не встигає піти і на музику, і на спорт, і в науковий гурток. Теперішня система навчання не дає дитині весь спектр можливостей та не враховує її особистісні потреби. Головною ціллю школи є створити середовище, де кожна маленька особистість спробує знайти те, що її цікавить і захоплює. Для цього ми поєднали дуже різні методики та сфери творчості. В основі роботи Школи завжди присутні два наголоси: зробити максимум для виклику інтересу у дитини та реалізувати цей інтерес», - додала Любов Собко.

«У нас діти не отримують інформацію, сьогодні Google може усе підказати, діти пробують знайти практичне застосування знанням, якесь творче рішення, вихід, ідею, вони самі досліджують, дискутують, пропонують», - додала Любов Собко.

28 вересня КМДШ запрошує на день відкритих дверей - «День Друзів», під час якого можна буде ближче познайомитися з проектом, а діти візьмуть участь у різноманітних майстер-класах. Для участі необхідна попередня реєстрація.

Нагадаємо, що проект вже близько року успішно функціонує у Києві, а цьогоріч Креативну школу професійні викладачі та психологи створюють і у Львові. За словами педагогів, Школа запозичила практику та знання таких світових педагогічних систем, як школа Аристотеля, Царсько-Сільського ліцею, Гарвардського університету та Колегії Галагана, а також напрацювання сучасних прогресивних вчених, педагогів, психологів.

Детальну інформацію про проект можна отримати за номером 097-2153-844, електронною поштою [email protected], або ж на офіційному сайті creativeschool.com.ua. Щоденну активність КМДШ також можна буде переглядати на Facebook http://www.facebook.com/kmdsh. Для участі у проекті необхідно заповнити анкету учасника та надіслати її за адресою [email protected].

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі