11:27, 26 вересня 2013 р.
«Маленький принц» оселився у Львові (ФОТО)
24 вересня у історичному музеї відбулося читання найвідомішого твору Екзюпері «Маленький принц». Захід відбувся у рамках руху «Казкоманія», який прагне повернути «Вечірню Казку» на національне телебачення.


Твір читали акторка театру імені Леся Курбаса Оксана Козакевич та радіоведучий Андрій Чемес. Особливу атмосферу створив гурт «Перекоти Поле». Попри те, що зал історичного музею передбачає 60 посадкових місць, у залі вмістилося більше ста поціновувачів «Маленького принца». Сюрпризом для кожного відвідувача стали листівки, які можна надіслати своїм друзям, наклеївши марку.


Музичний супровід до твору відображав різні емоції та характери героїв, читці у свою чергу інтерпретували твір в умови сучасності. У «Маленькому Принці» з’явилися приїжджий герой з Радехова, шанолюбці з Верховної Ради і пісня «Веснянка» на слова Лесі Українки.


Організатори заходу пообіцяли, що цієї осені львів’янам покажуть постановку найвідомішого твору Еріка Шмітта «Оскар та рожева пані» за участю дітей.


Читання «Маленького принца» з музичним супроводом від гурту «Перекоти Поле» вже стає традиційним осіннім дійством для львів’ян у стінах древнього історичного музею. Минулого року вперше твір прочитали Оксана Козакевич та Володимир Бєглов.



Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:07
Вчора
ТОП новини
Оголошення
15:38, 20 січня
40
16:02, 17 січня
8
13:49, 26 січня
35
18:25, 26 січня
6
17:38, 26 січня
1
live comments feed...
Коментарі