
17:04, 9 грудня 2024 р.
Надійне джерело
Школярі можуть випробовувати себе у пробному НМТ на сайті Львівського центру оцінювання освіти

На сайті Львівського центру оцінювання освіти розмістили тренувальне онлайнове тестування, яке містить завдання, за змістом і формою максимально наближені до тестів НМТ з урахуванням специфіки комп'ютерного тестування.
Зазначається, що випускники можуть обрати тренувальні тестування за розділами (періодами) програми, які тривають по 20 хвилин, або підсумкове тестування, яке триває 60 хвилин.
Варто нагадати, що у 2025 році НМТ складатимуть з чотирьох предметів. З них три - обов'язкові, а саме "Українська мова", "Математика", "Історія України". Ще один предмет буде на вибір ("Іноземна мова", "Біологія", "Географія", "Фізика", "Хімія", "Українська література").
Читайте також: Ще одна благодійна акція стартує у громадському транспорті Львова: подробиці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:11
Вчора
Оголошення
12:39, 12 травня
00:29, 5 травня
118
13:29, 4 травня
15:40, 9 травня
639
11:11, 1 травня
299