• Головна
  • Управління капітального будівництва ЛОДА перевіряють щодо законності використання закупівель за державні кошти
15:49, 25 вересня 2013 р.

Управління капітального будівництва ЛОДА перевіряють щодо законності використання закупівель за державні кошти

Прокуратура постійно здійснює нагляд за діяльністю органів місцевого самоврядування та державних адміністрацій на місцях, - повідомляють у прес-службі прокуратури Львівської області

Зокрема, перевіряється додержання у їх діяльності вимог Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та інших нормативно-правових актів.

Відтак під час проведення таких перевірок виявлено факти неналежної реалізації адміністраціями визначених Законом повноважень в галузях науки, освіти, охорони здоров’я, культури, соціального забезпечення та соціального захисту населення, зайнятості, праці, а також з питань затвердження та виконання бюджетів, реалізації державних та місцевих програм. 
До прикладу, прокуратурою Львівської області внесено подання на виявлені порушення при проведенні управлінням капітального будівництва ЛОДА закупівель за державні кошти, законності їх використання, своєчасності виплати заробітної плати, а також неналежного виконання заходів, визначених Державною програмою «Забезпечення житлом інвалідів війни». Зокрема, у встановлені терміни не здано в експлуатації будинки у м.Львові та м.Дубляни, у зв’язку з чим 10 осіб пільгової категорії не одержали квартир.

Також, за результатами розгляду подання прокуратури області притягнуто до відповідальності посадовця Департаменту фінансів Львівської обласної державної адміністрації. У діяльності вказаного Департаменту прокуратурою виявлено порушення при виконанні місцевих бюджетів. Зокрема, неналежну підготовку розрахунків до обласного бюджету, неякісне проведення аналізу стану і тенденцій соціально – економічного та культурного розвитку області.

Загалом, за наслідками цих перевірок органами прокуратури Львівської області внесено понад 20 подань, у яких поставлено питання про притягнення до відповідальності 34 посадових осіб місцевих адміністрацій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...