«Якщо самі мешканці не порушуватимуть правил встановлення газових приладів, ніякої аварії не станеться», - Ю. Голець

Львів на порозі початку опалювального сезону. Відтак, працівниками Львівських комунальних підприємств проводиться перевірка димовентиляційних каналів, аби зменшити ризик отруєння населення чадним газом, - повідомляють у прес-службі ЛМР.

 Як повідомляють в управлінні житлового господарства, відповідно до Правил безпеки системи газопостачання України, Львівськими комунальними підприємствами, складаються графіки прочистки ДВК,  проводиться  двічі на рік обов’язкова перевірка димовентиляційних каналів та  оформляється актами.

«Я б хотів нагадати, що власники житлового фонду, балансоутримувачі, зобов’язані кожного року двічі подавати відповідні документи про чистку і перевірку справності димових вентиляційних каналів. Ми маємо понад 232 тис. вентиляційних каналів та 140 тис. димових каналів, не всі вони ідеальні. Цим питанням ми будемо займатись і найближчим часом його вирішимо.

Цього року ми маємо розробити програму, а  в найближчих два роки в місті вирішити питання вітрових підпорів, аварійних димових каналів. Ми розуміємо, що з коштів квартплати це неможливо вирішити. Робота з прочистки ДВК ускладнюється відсутністю  необхідної кількості сажотрусів. З потреби 82 осіб фактично працює 45 осіб. У 13 ЛКП міста немає сажотрусів, тож вони повинні укласти угоди із спеціалізованою організацією, яка виконує прочистку ДВК.

Однак у нас найбільше занепокоєння викликає  ситуація, яка стосується наших відомчих будинків, ОСББ та кооперативів. Керівник повинен забезпечити підписання угоди з сажотрусом чи організацією, яка має право виконувати ці роботи: прочистити димові канали і надати на «Львівгаз» акт про прочистку. Це елементарний документ, який виконується протягом 2-3 діб, де сажотрус має вийти, кинути гирю, засвідчити факт і подати на затвердження до керівника того відомства листом. Якщо робити все по закону, ніякої аварії не станеться», - розповів начальник управління житлового господарства ЛМР Юрій Голець.

Водночас, Львівська міська рада та «Львівгаз» наполегливо звертаються до всіх мешканців міста з нагадуванням, що слід неухильно дотримуватись правил поводження з газовими приладами! В місті щоразу зростає кількість людей, які отруїлись чадним газом, серед них є діти!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі