• Головна
  • Квиткові контролери у маршрутках Львова зникли непомітно і надовго. Кажуть, на пошук «зайців» немає грошей
17:09, 20 вересня 2013 р.

Квиткові контролери у маршрутках Львова зникли непомітно і надовго. Кажуть, на пошук «зайців» немає грошей

Ми здійснювали перевірку квитків за рахунок коштів, які нам проплачували перевізники. Зараз в них грошей немає, тому вони відмовилися від послуг контролерів», - розповів «Погляду» директор ЛКП «Муніципальна дружина» Семен Мисяк.

За словами Семена Мисяка, замовником були 4 перевізники, які зараз обслуговують маршрути у Львові, а також ЛКП АТП №1, але згодом всі відмовилися проплачувати роботу «Муніципальної дружини»

«Перевізники потім сказали, що вони не мають коштів, тому що тарифи на перевезення занижені. В них нема прибутків і відповідно нема чим виплачувати зарплати навіть своїм працівникам, водіям. Тому перевізники призупинили такі перевірки. І по сьогодні це питання ніхто не підносить», - розповідає Семен Мисяк.

Водночас, голова ЛОО ВГО «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників» Іван Велійка вважає, що основною причиною припинення роботи контролерів є міська влада.

«Ініціатива, яка була проявлена асоціацією львівських перевізників разом з транспортними підприємствами не отримала підтримки в місті. Відповідно, якщо немає підтримки і зацікавленості в тому, щоб навести порядок з видачею квитків, ми самостійно цього питання вирішити не можемо», - каже Іван Велійка.

Попри це, в. о. начальника управління транспорту та зв’язку ЛМР Олег Вілюра був здивований такою заявою, адже, за його словами, місто не брало участі у роботі контролерів. 

«Це була ініціатива ВААП разом з перевізниками. Вони домовлялися із Муніципальною дружиною щодо цих перевірок. До нас не було скеровано ніякого звернення, щоб приєднатися до кампанії перевірки квитків», - пояснює Олег Вілюра.

Варто додати, що жодна зі сторін зараз не говорить про те, коли буде продовжена робота контролерів і чи відродиться така тенденція взагалі, - пише інтернет-видання Новий Погляд

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...