У Львові планують написати 20 картин-копій шедеврів світових митців із темою міста у кожній (ВІДЕО)

«Сни про Львів» – це інтерактивний мистецький проект-містифікація, здатний відтворити динамічну взаємодію української сучасності зі світовою культурною спадщиною та поєднати діяльність людей з різних культурних шарів: соціального, мистецького, туристичного тощо.

Концепція проекту полягає у відкритому діалозі двох незалежних та, водночас, поєднаних у часі та просторі площин художнього полотна, де у ігровій інтерпретації відбувається зустріч світових майстрів живопису з одного боку картини та сучасного глядача – з протилежного.

В рамках проекту декілька ініціативних художників, що їх звела гуртом велика ідея, збираються створити картини-містифікації, своєрідні «запрошення» до Львова таких видатних художників, як Ван Гог і Далі, Шагал і Магрітт, Моне і Малевич. Згідно задуму буде написано серію з 20-и картин-копій шедеврів відомих світових митців із темою міста Львова у кожній.

Під час виставки-продажу створених робіт, яка відбудеться за підтримки Львівської Міської Ради, львів'яни та гості-мандрівники стануть свідками «відвідин» Львова світовими митцями, що їх результатом стали відтворені на художніх полотнах уявні сни про це місто. Роботи експонуватимуться разом з додатковою інформацією про оригінал та його автора. Перша тестова робота «Зоряна ніч» Вінсента Ван-Гога вже чекає на свого власника.


Разом із виставкою робіт вийде друком колекція листівок із репродукціями написаних полотен, які слугуватимуть своїм отримувачам своєрідними запрошеннями відвідати Львів. Таким чином проект «Сни про Львів» гармонійно поєднається із туристичними репрезентаціями міста Львова.

Отримані від продажу картин та листівок кошти будуть перераховані на благородні справи БФ "Доктор Клоун".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі