Новинка на львівській залізниці: купуйте абонементні проїзні квитки

Для підвищення комфортності користування послугами залізничного транспорту на Львівській залізниці пропонують пасажирам скористатися послугою оформлення абонементних квитків, які дозволяють проїзд у приміських поїздах як пасажирам, котрі купують квитки за повну вартість, так і пасажирам пільгових категорій. Про це інформує прес-служба залізниці.

У касах залізниці можна оформити повні, пільгові, дитячі, студентські абонементні квитки та абонементні квитки «вихідного дня».

Повні абонементні квитки можна оформити для фізичних або юридичних осіб у готівковому або безготівковому порядку, без зазначення в квитку прізвища, імені та по батькові пасажира, на будь яку кількість місяців, але не більше ніж на один рік. Вартість повного абонементного квитка (без зазначення прізвища) на один місяць розраховують за 40 поїздок, тобто за 20 поїздок «туди і зворотно».

Пільгові абонементні квитки є іменними, продаються фізичним або юридичним особам у готівковому або безготівковому порядку, із зазначенням в квитку прізвища, імені та по батькові пасажира, на будь яку кількість місяців, але не більше ніж на один рік. Вартість пільгового (іменного) абонементного квитка на один місяць визначається як сума вартості за 26 поїздок, тобто за 13 поїздок „туди і зворотньо”.

Студентські абонементні квитки продаються у готівковому або безготівковому порядку студентам вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів із зазначенням у квитку прізвища студента та номера студентського (учнівського) квитка. Вартість місячного студентського абонементного квитка розраховують як половину вартості пільгового абонементного квитка, тобто вартість за 13 поїздок або за 6,5 поїздок „туди і зворотньо”.

Дитячі абонементні квитки продаються для дітей віком від 6 до 14 років та визначаються як 75% вартості пільгового абонементного квитка, або близько 10 поїздок «туди і зворотно».

Абонементні квитки «вихідного дня» продаються пасажирам незалежно від віку та наявності пільг. Їх визначають суму вартості за 14 поїздок, тобто за 7 поїздок «туди і зворотно».

Абонементні квитки також можна оформити на проїзд з однією пересадкою. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі